Milovala ho až přespříliš?

Jejich vztah byl krátký, ale vášnivý. VERONIKA ARICHTEVA (34) byla do MICHALA KAVALČÍKA (45) zamilovaná až po uši.

Padli si do oka a už byla ruka v rukávě. Herečka Veronika Arichteva (34), tehdejší hvězda Ordinace v růžové zahradě, se s Michalem Kavalčíkem (45) poprvé setkala při natáčení kulinářského pořadu, který tehdy vedl Zdeněk Podhůrský (61).

Také vás může zajímat ...

Po něm se Veronika s Michalem začali stýkat stále častěji a oba vypadali šťastně jako nikdy. Především herečka byla vděčná za to, jak galantního a především vtipného muže vedle sebe má. Její láska byla nejspíš tak silná, že jednoho dne začala Michala dusit.

Byl často pryč

Kavalčík často cestoval, doma moc času netrávil. Se svými vystoupeními jako Ruda z Ostravy objížděl celou Českou republiku a na Arichtevu tak moc času neměl.

Snažila se být tolerantní, byla to přece jen jeho práce a ona zase měla tu svou. Taky často natáčela, hrála v divadle, a tak se na svého přítele nezlobila.

Po roce jejich vztahu ale nastala krize a oni už si nerozuměli tak jako dřív. Zatímco ona s ním chtěla trávit víc času, on chtěl pravý opak. Nedokázal totiž skloubit tolik práce s milostným životem. Nakonec vše vy-ústilo v rozchod, který Veronika snášela velmi těžce.

Nemohla se z toho vzpamatovat

„Michal samozřejmě tvrdí, že jsme se rozešli jako přátelé, ale pro mě je slovo přátelé v uvozovkách. Rozchod snáším hůř,“ svěřila se. Také dodala, že je rozdíl být zamilovaný a milovat.

Moc dlouho naštěstí netruchlila, životní lásku našla v režisérovi Biseru Arichtevovi (43), kterého si vzala za muže a čeká s ním potomka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...