Milovaná žena udělala z Colina Firtha paroháče!

Naučil se kvůli manželce italsky, ona ho s Italem podvedla!

Představitel romantických hrdinů, britský sympaťák Colin Firth (59) měl dlouhá léta hezké a spořádané manželství. V současné době se ale nachází ve fázi před rozvodem. On sám za to ale nemůže!

Také vás může zajímat ...

Herec Colin Firth (59), známý z filmů Deník Bridget Jonesové nebo Láska nebeská, měl tak trochu rozlítané dětství. Narodil se sice ve Velké Británii, ale už jako dvoutýdenní miminko ho rodiče vzali do Afriky, konkrétně do Nigérie.

Tam trávil Colin své první roky života. V jedenácti letech opět změnil kontinent, protože rodina se na čas přestěhovala do Spojených států. Tohle časté stěhování na něho ale nemělo žádný škodlivý vliv, protože když se v osobním životě usadil, vypadalo to, že je to nadlouho, ne-li napořád. Dnes už je ale zase všechno jinak.

V lesích mu nic nechybělo!

Ačkoliv se Colin oženil jen jednou, dítě měl nejprve s jinou partnerkou, ve volném vztahu. Kanadská herečka Meg Tilly (60) mu porodila syna. Odstěhoval se za ní do divočiny a tam vychovával kromě společného potomka i partnerčiny dvě děti z jejího předchozího manželství.

Žili v dřevěném srubu a Colin prokázal, že by se uživil i jinak než hraním: do společného příbytku sám vyrobil nábytek. Přiznal, že hraní mu tehdy nijak zvlášť nechybělo. Přesto tenhle romantický vztah skončil. Také Colinova osudová žena se pohybovala ve světě filmu.

Colin natáčel seriál Nostromo a Livia Giuggoli (50) u toho fungovala jako asistentka produkce. Jednalo se mezi nimi prý o lásku na první pohled. Jak Colin později prohlásil, měl pocit, že právě potkal tu nejhezčí a nejchytřejší ženu ve vesmíru. Svá slova pak později často v různých interview potvrzoval, když říkal:

„Ona je pro mne ta nejkrásnější žena na světě. Nikdy bych ji nepodvedl. Snažíme se spolu trávit co nejvíce času. To je podle mne pro vztah velmi důležité.“

Horu nakonec zdolal

Livii, které tehdy bylo šestadvacet let, si ovšem britský herec musel vybojovat na jejích rodičích. Těm se nejprve z mnoha důvodů nezdál být vhodným partnerem pro jejich dceru.

Měli proti němu spoustu argumentů: byl herec, o deset let starší a to nejhorší bylo, že nemluvil ani trochu italsky. Navíc měl z předchozího vztahu dítě. S ničím z toho nemohl Colin moc dělat, kromě jazyka. „Učil jsem se pilně italsky,“ vyprávěl. „Není nad to, komunikovat s lidmi v jejich vlastním jazyce.

Musel jsem dokázat, že si Livii zasloužím. Bylo to, jako kdybych zdolával horu.“ To se mu nakonec podařilo a italsky se naučil mluvit opravdu plynně. Livii si vzal a měli spolu dva syny.

Novinář se pomstil!

Dlouho to vypadalo, že vztah Colina a jeho italské manželky bude jedním z nejpevnějších v oblasti filmu. Jenže dnes už je všechno jinak.

V roce 2015 si pár prošel krizí, kdy se oba po vzájemné domluvě na nějaký čas od sebe odloučili. Livia ovšem nezůstala Colinovi věrná. Prožila si románek s jedním svým krajanem z řad novinářů. Nesbalila ho jen tak, znala ho od dětství. Její zálety ovšem nezůstaly utajeny.

Livia svého milence opustila a vrátila se k manželovi. Novinář si to ale nechtěl nechat líbit. Začal Colinovi psát nevhodné zprávy. Popisoval mu v nich, co všechno s jeho stále ještě zákonitou ženou prováděl. Herec i Livia by možná všechno nějak přešli, ale když se z toho stala veřejná aféra, jejich vztah to neunesl.

Zhrzený milenec byl sice obviněn policií z obtěžování, ale manželství, které trvalo tak dlouho, už se nepodaří zachránit. Na konci roku Colin společně se ženou prohlásili, že se rozcházejí, nicméně zůstávají dobrými přáteli a pojí je láska k jejich dětem. Požádali také o dodržování soukromí.

Zdá se, že k rozvodu skutečně letos dojde. Nebude to moc pěkný dárek k životnímu jubileu oblíbeného britského herce – v září totiž oslaví šedesátiny. Tohle výročí mu ale dost zhořkne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...