Tento článek je reklamním sdělením

Milovníci aut mezi celebritami

Jsou slavní a bohatí. Luxus je jejich druhým jménem a výjimkou samozřejmě není ani jejich vozový park. Zajímalo by vás, v jakých autech se prohánějí nejznámější herečky, modelky nebo sportovní hvězdy?

Není luxus jako luxus

Představte si, že každý den za snídani neutratíte víc jak 90 korun, jezdíte autem, které vůbec nevypadá přepychově, a přitom patříte mezi top nejbohatší lidi světa. Seznamte se s Warrenem Buffettem, který má ve své garáži „obyčejný“ Cadillac XTS a na snídani chodí pravidelně do McDonaldu.

Není výjimkou, že někteří bohatí lidé příliš nedbají na to, v jakém autě jezdí. Většinou prostě řeknou, že neradi utrácí za něco, co nepotřebují. A jinak tomu nebylo ani u zakladatele společnosti Ikea Ingvara Kamparda. Ten až do své smrti jezdil v autě, které vypadá dokonce ještě hůř než to Buffettovo. Přes 20 let řídil Volvo 240 GL z roku 1993, kterým byste se přátelům ze smetánky rozhodně nechlubili.

Nad takovými případy se většinou všichni pozastavíme, protože není běžné, že by si bohatí lidé nepořídili auto, které symbolizuje luxus a je pekelně reprezentativní. Nyní se tedy podíváme na pár z nich, kteří za svými garážovými vraty ukrývají to skutečné pozlátko.

Auto jako pro krále

Pokud se bavíme o milovnících aut, David Beckham nesmí chybět. Je to takový Leoš Mareš světového měřítka. Někdejší anglický fotbalista si potrpí na auta značky jako je Porsche nebo RollsRoyce. A to, že kolem vás právě projel David Beckham, poznáte poměrně snadno.

Fotbalista si totiž nechává na poznávací značku napsat iniciály a jeho oblíbené číslo 7. A když už jsme u těch fotbalistů, zmínit musíme také Cristiana Ronaldo. Jeho garáž ukrývá auta za více než 100 milionů korun.

Nejednoho fanouška královské rodiny samozřejmě zaujme také auto, kterým si princ Harry odvezl svou novomanželku Meghan Marklovou na svatební hostinu. Nádherný modrý Jaguár ale zdaleka není tím jediným, co zdobí vozový park reprezentantů britské monarchie. Mezi oficiální nebo i soukromá auta patří značky jako Aston Martin nebo Audi. A věřte, že to nejsou jen tak obyčejné modely.

Čeští boháči ale nezůstávají zase o tolik pozadu. Nadupaná SUV, sporťáky nebo typická americká fára našich celebrit není zase tak těžké potkat.

Tento článek je reklamním sdělením
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...