Miluju tě za to, jaká s tebou jsem

To lepší, co pro váš vztah můžete udělat, je neřešit, jaký ten druhý, ale všímat si, jak se vedle něj cítíte vy! Jedno hezké vyznání říká: „Nemiluju tě za to, jaký jsi, ale za to, jaká jsem vedle tebe já“.

Jestli ve vás váš partner vidí nějakou špatnou vlastnost, je to právě ta, která ho štve na sobě samém! Možná se mu na sobě taky nelíbí, ale ve vašem podání ho zvláště dráždí. A tak se té vlastnosti chcete zbavit, a schovat se před tím, jak vás vidí váš muž. Jenže vaše vlastnost je to, co on nesnáší sám na sobě!

Také vás může zajímat ...

Jak se s ním cítíte a vedle něj cítite

Jsou však i muži, kteří vás vidí takovou, jaká se sama sobě líbíte. Vychvalují a hýčkají vás možná proto, že i oni sami mají podobné vlastnosti.A tak se cítíte volně, protože se nemusíte přemáhat a bojovat se sebou. Takoví muži budí vaše sympatie vy se s nimi stáváte lepší.

To nejrozumější,co platí pro budování jakéhokoli vztahu, je věnovat méně pozornosti tomu, co je zač ten druhý a více tomu, co vedle něj cítíte vy.

Vaše tělo nikdy nelže Vzpomenete si na vaše první pocity ze setkání s vaším partnerem? Dříve či později se vaše první vjemy potvrdí. Věnujte pozornost pocitům tělesné pohody či nepohody: Vaše tělo nelže. |Máte-li touhu utéci, utečte. Pokud posloucháte výčitky, že nejste dost ženská, možná, že problém vůbec není ve vás. Právě takovou vás odráží ten, kdo je vedle vás.

Za muže byste si měla vybrat toho, jehož vidění vás samotné se vám líbí.

Tak budete šťastnější.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...