Miluše Bittnerová: Jen přátelé, nebo milenci?

Loni se mluvilo o tom, zda má JAN KRAUS poměr se svou kolegyní z rádia MILUŠÍ BITTNEROVOU (41). Ani jeden dodnes nic nevysvětlil.

Když spolu začali moderovat zábavný rozhlasový pořad Kraus a blondýna, všichni si mysleli, že spolu jim to klapat rozhodně nemůže. Vždyť jsou oba tak rozdílní! Ale opak se ukázal být pravdou. Stala se z nich téměř nerozlučná dvojice.

Také vás může zajímat ...

Sblížili se tak moc, až si jejich kolegové a přátelé začali myslet, že spolu něco mají. A skutečností je, že si to mnozí myslí dodnes. Pějí na sebe samou chválu a okatě spolu laškují. Ačkoli Bittnerová prý není vůbec Krausův typ, protože si potrpí zejména na vysoké a štíhlé ženy, rozhodně mu není lhostejná.

Krásy své kolegyně si Kraus jistě povšiml

Herečka dokonce údajně kdysi přiznala, že je Kraus nejlepší chlap, kterého kdy poznala. A když se to moderátor dozvěděl, nemohl být překvapenější. Bittnerová má sice přítele, ale to jí zřejmě nebrání v tom, aby si nemohla zalaškovat.

Navíc kdykoli se potkají na nějakém večírku, nehnou se od sebe ani na krok. Mají podobný způsob humoru, a tak se skvělé doplňují a baví své okolí. Jsou skutečně jen přátelé a kolegové? Tuto otázku si kladou nejen jejich partneři.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...