Miluše Bittnerová: K plotně ani omylem!

Vaření není nic pro ni

Více než svými hereckými kvalitami na sebe MILUŠE BITTNEROVÁ (38) upozorňuje spíše jako sexbomba s nejbujnějšími ňadry českého showbyznysu. Herečka, která je označovaná za českou Marilyn Monroe, si pozornost mužů náležitě užívá, ale momentálně je šťastně zadaná. Její partner RENDA je jí prý obrovskou oporou a podle všeho bude asi ten poklidnější ve vztahu, který se lecčemus musí přizpůsobit.

Bittnerová například přiznala, že dostala záchvat smíchu, když se jí partner zeptal, kdy bude péct vánoční cukroví. Něco takového prý herečka od muže slyšela úplně poprvé. „To byla otázka více než humorná,“ smála se Miluška. Všichni, kdo ji totiž dobře znají, vědí, že na domácí práce opravdu není. Svému partnerovi prý rozhodně nehodlá vařit a péct a vánoční cukroví už vůbec ne.

Moc ráda ho prý ale vezme na dobrou večeři do pěkné restaurace, tam alespoň může svůj naditý dekolt jaksepatří předvést. U sporáku by přece jen tolik nevynikl.

Také vás může zajímat ...

Snad Miluška bude pořád vydělávat tolik, aby si ty restaurace mohla stále dovolit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...