Miluše Bittnerová: Kašle na sport

Rezignovala na diety, sportu se vyhýbá. Přiznává, že je spíše kavárenský typ. Půvabná a dobře vyvinutá blondýnka Miluše Bittnerová (39) už konečně přistupuje k problémům kolem hubnutí se zdravým nadhledem.

Ostatně si s tím vytrpěla dost. Navíc se přesvědčila, že se její postava bujných tvarů mužům líbí. Běháním se už netýrá a kalorie si rovněž nepočítá, má totiž daleko lepší metody, jak se o sebe starat. Chodí na dlouhé procházky se psem Tondou, ale hlavně víc přemýšlí o tom, jaké potraviny bude nakupovat a jíst.

Také vás může zajímat ...

Není sice žádná biožena, zjišťuje však, že potřebuje jíst něco opravdového, protože některé věci jsou plné náhražek. Miluše už nehodlá tu umělou hmotu konzumovat. Poslední dobou ji uchvátily farmářské trhy.

Nechutnají jí jablka, která nemají chuť jablek, nemá zájem o rajčata, co jako rajčata jen vypadají, o španělský česnek, který nemá žádnou sílu. Na farmářských trzích nakupuje kvalitní tuzemský česnek, domácí máslo, domácí vajíčka.

Na nejrůznější sladkosti a nezdravé slané pochutiny si Miluška Bittnerová zakazuje třeba jen pomyslet. Několik let totiž bojuje se závažným onemocněním štítné žlázy. Nezbývalo tedy než jít do sebe a uvědomit si, že je nejvyšší čas jíst zdravěji.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...