Miluše Bittnerová: Na rozvod neměla čas

Čtyři roky pořádně „klamala tělem“ a nikdo to netušil!

Ukázalo se, že si „česká Marilyn Monroe“, jak zní přezdívka herečky MILUŠE BITTNEROVÉ (40), pěkně vystřelila nejenom z novinářů, ale ze všech, kdo sledují její soukromý život. V čem nás vodila za nos?

Všichni si dosud mysleli, že představitelka Elišky Slavíkové z Ordinace v růžové zahradě 2 Miluška Bittnerová (40) je už čtyři roky rozvedená.

Také vás může zajímat ...

Začátkem prosince proto všem spadla čelist, když se objevila zpráva, že k rozvodu došlo až před pár dny. V první chvíli se objevily úvahy, že se snad stihla rozvést, znovu vdát a sňatek zase zrušit, ale skutečnost byla mnohem jednodušší.

Manžel od ní prchnul do lesů

Herečka vysvětlila, že spolu s manželem už čtyři roky nežili, ale na úřední ukončení jejich svazku došlo až teď. Miluška jeho odchodem zažila velké zklamání. Ačkoliv její manžel Lukáš vystudoval FAMU, po sedmnácti letech spokojeného soužití se náhle rozhodl nejenom vystudovat ještě zemědělskou fakultu, ale rovnou se také odstěhovat do šumavských lesů a stát se lesníkem.

Zjistili tak, že oba dávají přednost úplně jinému životnímu stylu a tempu a přišel bolestný rozchod. Na otázku, proč tak dlouho o svém vztahu mlžila a tvrdila, že už je rozvedená, vnadná herečka odpověděla, že dřív nebyl na papírový rozvod čas.

Rozvod oddálila dvě úmrtí

Měla totiž úplně jiné starosti. Napřed se Bittnerová musela vypořádat se smrtí milovaného dědečka, potom pečovala o těžce nemocného tatínka a nakonec přišlo to nejsmutnější, když chorobě podlehl. „To jsou momenty, kdy vám rozvod nepřipadá důležitý,“ řekla Bittnerová. Zato si teď mohla rozvodové stání „užít“, protože šlo už jenom o úřední formalitu.

S Lukášem neměli děti, takže bylo třeba jenom vyřešit, komu připadne pes Toníček.

To ovšem nerozebírali před soudem, ale dohodli se předem. Střídavá péče nepřicházela v úvahu, protože bývalé partnery teď dělí sto kilometrů, a psisko nakonec našlo nový domov u hereččiny maminky. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama