Miluše Bittnerová: Nejvyšší čas otěhotnět. Nebo už se stalo?

Jako o život bijí biologické hodiny, a zdá se, že jim okouzlující Miluše Bittnerová (39) už naslouchá. O manžela přišla, utekl do lesů.

Vystudovaný fotograf se prostě zčistajasna rozhodl žít v šumavských lesích. Herečka z hlavního města, česká Marilyn Monroe, ho nedokázala následovat. Co je podstatné, v současné době má přítele, i když o něm mluví jen v hádankách a tajemně.

Je známo, že ji například vozil na tréninky taneční soutěže StarDance, které se účastnila. Před světla kamer anebo fotoaparátů ho Miluše ale nevodí, vše je prý v začátcích a ještě křehké. Nápadník není z oboru a publicitu údajně nevyhledává.

Byli spolu na dovolené a podle Miluše má něžnou duši. Plavovlasá kráska tvrdí, že by si dítě přála, ale ne jen pro své uspokojení. V první řadě chce případnému potomkovi dopřát otce, který ho bude vychovávat.

Také vás může zajímat ...

Někdo takový se tedy už našel. A šušká se, že se Miluše zaoblila a že určité zdravotní indispozice, které vyšly najevo během StarDance, možná svědčí o sladkém tajemství. Zkrátka měla by pomýšlet na dítě.

Nebo se už stalo?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...