Miluše Bittnerová: Odešel její osudový muž!

Miluše Bittnerová (39) právě prožívá jedno z nejtěžších období života. Opustil jí totiž její milovaný otec Vladimír (†68), který i přes veškerou lásku a péči podlehl zákeřné rakovině. S nemocí statečně bojoval už od doby, kdy Miluše vystupovala ve StarDance.

Vzpomínky na otce nevymizí.
Vzpomínky na otce nevymizí.

„Zkoušeli jsme chemoterapie, bylinky a stále věřili a nevzdávali se naděje. Nikoho nás nenapadlo, že by to mohlo skončit jinak než šťastně,“ přiznala Bittnerová, která pro otce velmi truchlí. Tato tragédie ale přinesla i cosi pozitivního. Miluši s péčí o otce pomáhal její přítel Renda (44). A ona najednou zjistila, jakého úžasného chlapa má.

Bude to konečně ten pravý, když ji v těžkých chvílích tak podporuje?.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...