Miluše Bittnerová: Shodila poporodní kila. Prsa zůstala

Oslnivě krásná blondýnka vypadá snad ještě lépe než před porodem. Je tomu rok, co se stala šťastnou maminkou dcery Betynky (1). Herečka se vrací do práce, dostala roli stárnoucí ženy v muzikálu Láska nebeská. Sama tedy rozhodně jako nějaká vadnoucí madam nepůsobí, právem se jí říká česká Marilyn Monroe.

Teď jsem na váze, co jsem byla před těhotenstvím. Šlo to samo dolů, protože hodně chodíme na dlouhé procházky,“ libuje si Miluše, které mateřství vysloveně prospělo. Dobrá zpráva pro její obdivovatele, kteří se možná obávali nejhoršího: v oblasti hrudníku plavovláska díky bohu nezhubla.

Také vás může zajímat ...

„Pořád jsem doufala, že nebude po mně a bude klidné dítě, ale opak je pravdou. Vydá za tři děti,“ směje se herečka. O malou neposedu s manželem zatím pečují sami, nepomáhá žádná chůva. Podnikatele Rendu (46) si Miluše tajně vzala pouhé dva dny před Betynčiným narozením, přála si, aby se holčička narodila do úplné rodiny.

Jak teď dokáže skloubit práci herečky s výchovou batolete? Nad tím raději příliš nepřemýšlí a raduje se z muzikálové role. „Hraju starou pannu, prostě celá já,“ říká s humorem jí vlastním.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...