Miluše Bittnerová si přijde na pohádkový balík!

Podlehla hvězdným manýrům?

Miluše Bittnerová.

Bujnými vnadami proslulá herečka MILUŠE BITTNEROVÁ (38) ví, jak se dostat k pěkně tučným honorářům. Kolik vydělává v novém muzikálu? O zanedbatelnou částku se určitě nejedná.

Patří mezi ty herečky, které vydělávat jednoduše umí. Účinkuje v seriálech, kde se honoráře pohybují v tisících za natáčecí den. Příležitostně se objevuje i v reklamách, díky kterým si může přijít až na statisíce.

Momentálně je její velkou jistotou účinkování v aktuálně žádaném muzikálu Ať žijí duchové. Role učitelky neboli Černé kroniky, ve které se střídá s DANOU BATULKOVOU (58) a ADÉLOU GONDÍKOVOU (42), je pro Milušku nový zlatý důl! Královský plat Vnadná herečka o svých příjmech mluví jen velmi nerada.

Už několikrát se ale zprávy o tom, kolik kde vydělává, dostaly na veřejnost. Za moderování soutěžního pořadu Můžeme dál, který před časem vysílala Česká televize, měla dostávat krásných 10 000 za jeden díl.

Než byl pořad zrušen, byl vysílán denně. Náhoda tomu chtěla, že stejné peníze prý Miluška dostává i za každé představení muzikálu Ať žijí duchové. Přitom se rozhodně nejedná o hlavní roli. Nerozhazuje Za připomenutí stojí, že měsíčně stihne nejméně pět představení.

„To už se pak bavíme o hodně slušné výplatě,“ upozorňuje zdroj ze zákulisí muzikálu. Bittnerová odmítá informace o svých penězích komentovat, čímž je spíš potvrzuje, než vyvrací. Na její obranu můžeme říct, že se nechová jako primadona.

Žije normálně, jezdí městskou hromadnou dopravou, zkrátka se nedá říct, že by byla marnotratná. Hvězdné manýry se jí tak netýkají.

Premiera vypravneho rodinneho muzikalu At ziji duchove
Milušky herecký kolega Jiří Procházka na ní může oči nechat.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...