Miluše Bittnerová: V dezolátním stavu. Nutně potřebuje plastiky

Muži jí leží u nohou, leč krásná Miluše je sebekritická. Místo aby se pyšnila bujnými křivkami a hýčkala si je, spíš na ně naříká. „Jsem v dezolátním stavu,“ stýská si česká Marilyn Monroe. „Potřebovala bych celou kompletní úpravu.

Těhotenství a kojení tělo dost zhuntuje,“ dodává maminka Betynky (1). První přišla na řadu operace nohy, teď blondýnka přemýšlí o dalších zákrocích, v první řadě v oblasti břicha, které se, jak tvrdí, kvůli rozestupu břišních svalů nedostalo do původní polohy. Připadá si poničená těhotenstvím, ale jinak je nevýslovně šťastná.

Také vás může zajímat ...

Na vánočních přípravách si dává záležet, protože milované holčičce je rok a tři měsíce, a tak už vše vnímá. Rozzářené dětské oči pod vánočním stromečkem, to bude pro herečku ten nejkrásnější dárek. Zhruba stejně staré jako Betynka je Milušino manželství s podnikatelem Rendou (46), který se před objektivy fotoaparátů sveřepě schovává.

I manžela herečka obvykle chválí, ale zdá se, že pandemie vztah trochu komplikuje: „Ještě jsem ho nezabila, ale občas přemýšlím o tiché vraždě. O takové, na kterou se nepřijde. Zatím je to v pořádku, Renda žije.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama