Miluše Bittnerová: Vyžívá se v nahotě

Vypadá to, že vůbec neví co chce. Miluše Bittnerová (40) na jednu stranu tvrdí, že nemá ráda muže, kteří jí prvoplánově obdivují na základě jejích předností v oblasti hrudníku, ovšem v poslední době se doslova vyžívá v jejich ukazování a dokonce dává na odiv i další části svého těla.

Naposledy se pochlubila nahým pozadím ve vaně a dočkala se i pořádně peprných komentářů. „S takovou prdelkou by se dali dělat věci,“ napsal jí jeden fanoušek na sociálních sítích a je vidět, že některé z nich dokázala pořádně nažhavit.

Na druhou stranu je s podivem, že se začíná takto odhalovat v době, kdy je zadaná. Že by jí její partner Renda (43) dostatečně nechválil a musela si to kompenzovat takovýmto způsobem?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...