Miluše Bittnerová: Vyžívá se v nahotě

Vypadá to, že vůbec neví co chce. Miluše Bittnerová (40) na jednu stranu tvrdí, že nemá ráda muže, kteří jí prvoplánově obdivují na základě jejích předností v oblasti hrudníku, ovšem v poslední době se doslova vyžívá v jejich ukazování a dokonce dává na odiv i další části svého těla.

Také vás může zajímat ...

Naposledy se pochlubila nahým pozadím ve vaně a dočkala se i pořádně peprných komentářů. „S takovou prdelkou by se dali dělat věci,“ napsal jí jeden fanoušek na sociálních sítích a je vidět, že některé z nich dokázala pořádně nažhavit.

Na druhou stranu je s podivem, že se začíná takto odhalovat v době, kdy je zadaná. Že by jí její partner Renda (43) dostatečně nechválil a musela si to kompenzovat takovýmto způsobem?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...