Miluše Bittnerová: Žádost o ruku na dovolené?

Rozhodla se udělat velký životní krok. Miluše Bittnerová (40) je sice se svým přítelem Rendou (45) relativně krátkou dobu, ovšem přiznala, že se chystají jejich vztah posunout dál. „Chtěli bychom něco svého, někde v centru Prahy,“ svěřila se s tím, že chtějí mít brzy společnou domácnost.

Také vás může zajímat ...

Vypadá to, že jejich lásku opravdu kvete a chtějí spolu trávit co nejvíce času. Dokonce mají v plánu i společnou dovolenou ve Španělsku, tedy země, která je pro vášnivě zamilované páry jako stvořená. Že by třeba někde tam Renda sebral odvahu a požádal Miluši o ruku? Ta stále prahne po dětech a moc dobře ví, že už jí tolik času nezbývá.

Potom by ale nejspíš bylo lepší si rovnou najít nějaký větší byt i s dětským pokojem. Dočká se Bittnerová konečně šťastné rodiny, nebo jí její přítel uteče?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...