Miluše Šplechtová a Jan Hrušínský: Odejde od ní ke své milence?

Vztah JANA HRUŠÍNSKÉHO (63) k něžnému pohlaví je prý velmi vřelý. Po nedávném skandálu, kdy byl přistižen v důvěrné společnosti produkční svého divadla NIKOLOU (30), se však zdá, že románek ukončil.

Nůž na krk

Také vás může zajímat ...

Je to ale pravda? Manželka MILUŠE ŠPLECHTOVÁ (60) mu zřejmě dala nůž na krk a donutila ho sekat dobrotu. Nebylo by to poprvé, co nad jeho zálety přivřela obě oči. Jenže byl to opravdu jen úlet? Hrušínský se totiž možná tentokrát zamiloval

Vozil ji domů

Herec měl totiž o 32 let mladší černovlásku vozit z práce domů. Bydlela tehdy v bytě svých rodičů v Příbrami, ale ani to Hrušínského neodrazovalo. Z Prahy jde přitom o hodinovou cestu tam a pak ještě hodinu zpátky. To by přece jen kvůli pár společným chvilkám nepodstupoval.

Na jaře však románek praskl a Jan si musel vybrat, s kým chce být. Je zvláštní, že Šplechtová neučinila celé věci přítrž mnohem dříve. Copak jí nedošlo, že manžel po nocích nebývá doma a vozí v autě cizí ženu? Možná je zkrátka extrémně důvěřivá. Po odhalení skandálu se objevila s manželem ve společnosti a pořád ho líbala.

Bojí se, že by ji mohl opustit?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...