Miluška Bittnerová: Léto v nemocnici

Úplně jinou představu o létě měla česká Marilyn Monroe Miluška Bittnerová (40), ale tak už to zkrátka bývá. Plavovlasá sexbomba cítí rozčarování. Dělala si smělé plány, místo toho ji léto zastihlo na operačním sále a čeká ji i rekonvalescence.

„Byla jsem na běžné prohlídce, nic mě nebolelo, ale na sonu přišli na to, že tam mám kameny a musím na operaci,“ postěžovala si atraktivní kráska. Tak to je tedy opravdu k vzteku! Žlučníkový kámen musel ven i se žlučníkem.

Také vás může zajímat ...

Blondýnka se smíchem prohlásila, že si občas dala kořeněné jídlo nebo panáčka, a nebylo jí dobře, ale nepřičítala to žlučníku, nýbrž stáří. Utěšuje se tím, že si snad ještě stihne zajet k moři do Slovinska, samozřejmě po boku přítele.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...