Miluška Bittnerová: Zajídá samotu a smutek?

Oblíbená herečka Miluška Bittnerová (39) bývala vždycky žena krev a mlíko. Plné tvary a dekolt k ní zkrátka odjakživa neodmyslitelně patří. Ovšem na křivky, které nedávno předvedla na pláži v Tunisku, kam vyrazila se svou maminkou, už tak pěkný pohled nebyl.

Bývalá hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 viditelně přibrala a zřejmě to dobře ví. Většinu času totiž na sobě měla volné oblečení a na pláži často překrývala tělo černými šaty.

Také vás může zajímat ...
Ukázala vnady, ale také nabraná kila navíc.

Přestala o něm mluvit

Ještě vloni na podzim se herečka rozplývala nad svým dlouho utajovaným vztahem s přítelem Rendou (44), který jí pomáhal překonat smrt dědečka a těžký rozvod s manželem.

Jenže nyní o něm vůbec nemluví a ve společnosti se po jeho boku také neukazuje. Jsou snad kila navíc známkou toho, že je Bittnerová zase sama, a smutek zahání jídlem?

Nepřekonala jeho smrt?

Další z možností, proč viditelně přibrala, může být i fakt, že se nemůže vyrovnat se smrtí svého tatínka Vladimíra (†68), který v červnu podlehl rakovině plic.

Nezbývá než doufat, že se dá zase dohromady.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...