Miminko by jí slušelo

Vydala se na návštěvu za svou kamarádkou ze SuperStar, a kdo by čekal, co to způsobí. Herečka Patricie Pagáčová (31) se se zpěvačkou Monikou Bagárovou (26) kamarádí od doby, co společně porotcovaly v pěvecké show SuperStar.

V té době byla Bagárová těhotná, a teď, když už je její dcera Rumia pár měsíců na světě, rozhodla se je herečka navštívit. Monika jí samozřejmě dovolila si malou dcerku ihned pochovat a možná i samotnou Pagáčovou překvapilo, jak moc by jí miminko slušelo.

Také vás může zajímat ...

Začala přehodnocovat svůj názor?

Ona sama je známá tím, že se ráda baví, je divoká, nechybí na žádném večírku a alkoholu se nijak zvlášť nebrání. O potomkovi nechtěla dlouhou dobu ani slyšet, když ale poznala, jak krásným maminkovským životem její kamarádka nyní žije, došlo jí, že by to chtěla zažít taky.

Rozhodla se snad kompletně změnit svoje plány? Její manžel Tibor Pagáč (28) by byl jedině rád, s Patricií si už dlouho přeje založit rodinu, a musí tak být štěstím bez sebe, že tomu jeho žena konečně začíná dávat šanci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...