Miminko nebo charita?

Herečka Andrea Kerestešová-Růžičková (33) se těšila na své prvorozené děťátko, tolik o něm mluvila, prostudovala spoustu knih o mateřství, ale najednou jí ani ne dva měsíce po porodu syna Tobiáše role matky už nestačí.

Vzpomněla si na své dobrodružné cesty do Afriky, kde pomáhala domorodcům se stavbou školy a jinými nezbytnostmi, a zapojila se do projektu Čistá voda. Lidé v Africe prý se k pitné vodě jen tak nedostanou, a tak je nutné jim pomoct kopat studny a stavět vodovody. „Je až neskutečné, jak tam lidé trpí žízní,“ naříká Andrea. „Pro nás je normální, že otočíme kohoutkem a voda teče.

Oni jsou vděční za každou kapku.“ Kvůli dobročinné akci tak odložila Tobiáška, kterého hlídal tatínek, hudebník Mikoláš Růžička (38). Když je Andrea tak aktivní, vrátí se brzy do Ordinace?

Také vás může zajímat ...

Nebo raději vyrazí do Afriky i s kojencem?

Dítě je fajn, ale Afrika je Afrika. Bez Andrey tam ten vodovod jistě nepostaví…
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...