Mirek Šimůnek už neví, kde má lovit děvčata

Kam chodí svádět holky?

Mirek Šimůnek si láme hlavu nad tím, proč je pořád sám.

Sice patří mezi největší hezouny našeho showbyznysu, přesto je moderátor Top Staru MIREK ŠIMŮNEK (38) stále sám. Jak je to vůbec možné? „Netuším, v čem nebo v kom je chyba,“ zamyslel se Šimůnek, kterému na fanouškovských stránkách Top Staru denně přistanou stovky žádostí o rande. Šel by s nějakou ze svých příznivkyň na rande?

„Za ty tři roky jsem to neudělal a nevím, zda to někdy ještě změním,“ netají se moderátor, kterému je bližší se poznat s dívkou náhodně než cíleně po internetu. Možná proto svoji účast na 3. ročníku charitativní akce Barvám neutečeš, které se stal pro letošek i s dalšími známými osobnostmi patronem, pojal tak trochu i jako seznamovací akci.

„Třeba dneska tady konečně potkám tu pravou,“ oznámil se zasněným výrazem modrooký Mirek Šimůnek, který se netají tím, že by si už rád založil harmonickou rodinu.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...