Miriam Chytilová: Manželství plné utrpení!

Dnes lituje, že domácí teror nezarazila už dřív.

Herečka a dabérka Miriam Chytilová (51) si prý v manželství s Ivanem Jurkou (50) zažila pořádné peklo. Byl to údajně doslova teror a mnohdy musela zasahovat i policie.

Dětská hvězda a dabérka populární herečky Jennifer Aniston (48) Miriam Chytilová (51) musela nechat svého manžela Ivana Jurku (50) dokonce vyhodit ze společné domácnosti, a to kvůli otřesnému domácímu násilí, které zažívala. A tahle manželská krize měla bohužel dlouhé trvání. Rozhodně delší než by měla mít.

Nadávky, a výhrůžky

Přesně to všechno Miriam musela zažívat. Nadávky prý byly tak sprosté, že je zde ani nemůžeme zveřejnit, a nebylo jich zrovna málo.

Také vás může zajímat ...
Miriam doma se svými dcerami.
Miriam doma se svými dcerami.

Jurka se brání tím, že to bylo z obou stran, jak od něj, tak od Chytilové. Horší je, že všemu přihlížely dcery Anna Marie a Marianna, kterým se později musel také omluvit. Herečka si však prožila něco, na co jen tak nezapomene.

Jako přivázaná

„Je mi líto našich dcer. Sebe nelituji, byla jsem hloupá a měla jsem to řešit dříve,“ svěřila se Miriam, která je ráda, že už je to za ní. Z duší malých děvčátek se tyto vzpomínky ale jen těžko vymažou. Mohou je pak ovlivnit v jejich rodinách. Možná právě proto, co si zažila doma, přišel na řadu návrat na obrazovky. Chce snad ze sebe něco setřást, anebo se s něčím poprat?

Pořád lepší, než nedělat nic.

Tak uvidíme, kde si kromě seriálu Doktorka Kellerová ještě zahraje.

Ráda by se po letech opět vrátila na obrazovky.
Ráda by se po letech opět vrátila na obrazovky
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...