Miriam Kantorková: Konec kariéry kvůli úrazu

Ani rok a půl po úrazu nemůže ještě herečka známá z filmu Babovřesky MIRIAM KANTORKOVÁ (83) chodit bez hole. Přivodila si totiž zlomeninu stehenní kosti, jako třeba nedávno EVA PILAROVÁ (79), a stále není vyléčená.

Musela kvůli tomu dokonce seknout s herectvím. „Uklouzla jsem po malinkém kousku mastného hrášku,“ vzpomíná herečka.

Také vás může zajímat ...

Zlomená ruka

Další komplikace přišla, když zakopla o francouzskou hůl, o kterou se po operaci musela opírat, a zlomila si ruku.Proto raději přehodnotila své další působení v divadle, protože kulhavá herečka podle jejích slov na jeviště nepatří. Její poslední role byla s JAROMÍREM HANZLÍKEM (70) v jeho Létě s gentlemanem, kterou dotočila před pár měsíci.

Bude to pro ni ale velká změna . Kantorková žije sama, na vztahy neměla nikdy štěstí. V minulosti jí zkrachovala dvě manželství. Navíc říká, že je ráda mezi lidmi. Snad na ni její kamarádi z branže nezapomenou a budou ji doma alespoň navštěvovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...