Mirka Čejková přišla o skoro 40 miliónů!

Jak k nim měla přijít?

Bývalá televizní moderátorka MIRKA ČEJKOVÁ (54) má opravdovou smůlu na chlapy. Její poslední manžel, údajný podnikatel MAREK VÍT (44), jí dělal ze života peklo. Nechybělo prý domácí násilí ani výčitky či výhružky.

Rovněž se svým předchozím mužem, golfistou ALEXEM ČEJKOU (46), to neměla dvakrát jednoduché, a proto se také jejich cesty rozešly. Jenže přestože jsou mnoho let od sebe, stále mezi sebou mají nedořešené záležitosti.

Nemá se na koho obrátit

Čejka totiž neplatí na jejich dva syny alimenty, a tak si se vším musela poradit Mirka sama. „Nedluží přece mně, ale dětem. Veškeré jejich potřeby jsem musela zajišťovat a dosud zajišťuju sama,“ nechala se slyšet Čejková, která se o těchto záležitostech velmi nerada baví. Zdá se ale, že jí s jejím povedeným exmanželem už došla trpělivost.

Také vás může zajímat ...

Dlužná částka na alimentech se totiž údajně vyšplhala na neuvěřitelných 38 800 000 korun. A na jakékoli výzvy Čejka nereaguje.

„Celé roky porušuje otec mých dětí zákon a svou povinnost,“ stýská si.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...