Miro Žbirka: Boj se zápalem plic

Fanoušci ho podporují

Miro Žbirka.

Pokud je pravdivé přísloví: „Jak na Nový rok, tak po celý rok“, pak nemá zpěvák MIRO ŽBIRKA (64) úplně nejlepší vyhlídky. Do nového roku totiž vstoupil s těžkým zápalem plic. Nemoc ho zastihla v Londýně a zpěvák musel zrušit všechny pracovní aktivity. Teď mu nezbývá než ležet v klidu a odpočívat. Je ale jasné, že na pódium se Miro hned tak nevrátí, a zpěvák je z toho víc než smutný.

Něco takového se mu za jeho bohatou kariéru ještě nepřihodilo. Že je nemoc ale vážná, dokazuje i to, že zpěvák zodpovědně plní všechna přání lékařů a jeho práce jde stranou. „Ten pocit, když jsi v Londýně a máš zápal plic,“ napsal pod svou fotku na sociální síti Miro. A byla na ní vidět pěkná sbírka léků, které teď musí užívat.

Fanoušci ale Mekymu drží palce a zahrnuli ho povzbudivými komentáři. Léčba zápalu plic vyžaduje minimálně měsíc, ale příznivci na Mekyho určitě počkají.

Také vás může zajímat ...

Nezbývá než doufat, že smůlu už si za tento rok zpěvák vybral!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...