Miro Žbirka: Hrozí mu „ponorka“?

Tráví spolu hodně času

Že jsou spolu téměř 24 hodin denně, si Mirek velmi užívá.

Manželství MIRO ŽBIRKY (64) a jeho ženy KATEŘINY (50) patří mezi jeden z nejstabilnějších svazků v českém i slovenském showbyznyse. Ti dva tvoří spokojený pár už 29 let. Od doby, co však Katka dělá zpěvákovi manažerku, jsou manželé neustále spolu, což snadno může vést k ponorkové nemoci, která by jejich harmonii mohla narušit. Hrozí jim něco takového?

„Nevím jak Katka, ale já si fakt, že spolupracujeme na mých věcech, dost užívám,“ pochvaluje si hudebník, že má svou milovanou choť neustále po svém boku. A jak se zdá, ani ona si nijak nestěžuje. „Tento džob už mi nepřipadá tak nesnesitelný, co se odcházení z domu týče,“ doplňuje Žbirka, který neustále pendluje mezi Českem, Slovenskem a Anglií.

V poslední době také tráví hodně času se synem DAVIDEM (23), s nímž také velmi úzce spolupracuje.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...