Miro Žbirka: Lékaři mu zašívali ruku

Co před svými fanoušky Miro Žbirka (66) tají? Nedávno se totiž na sociálních sítích pochlubil fotkou, která vyděsila nejen české a slovenské příznivce, ale i jeho přátelé a kolegy. Museli ho totiž operovat v pražské vinohradské nemocnici.

Přiznal, že mu lékaři zašívali ruku, ovšem proč, to neřekl. Ačkoli se ho na to prý lidé na sociálních sítích ptali několikrát, jejich otázky nechával bez odpovědi. Že ale nešlo o žádnou banální záležitost, ale o vážné zranění, prozradil prý jeden z jeho dlouholetých slovenských kamarádů.

Také vás může zajímat ...

Zůstanou mu trvalé následky?

Úraz se mu totiž měl stát prý právě na Slovensku. Už už také přiznal, jak si slavný zpěvák ruku pořezal, ale pak prý otočil a řekl, že svého kamaráda nemůže přece shodit. Nakonec aspoň dodal, že Žbirka se určitě k pravé příčině zranění nikdy nepřizná, protože by si o něm prý všichni mysleli, že má obě ruce levé.

Ať se mu úraz stal jakkoliv, potrvá prý měsíce, než se uzdraví. Navíc údajně mají lékaři strach z toho, aby dokázali zachovat plnou hybnost ruky. Kdyby se tak totiž nestalo, už by možná Žbirka nikdy nemohl hrát.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...