Miro Žbirka: Pronásledují ho těžké deprese

Speciálně do něho by to nikdo neřekl. Věčně usměvavý, spokojený, optimisticky vyhlížející. Zdání klame. Zpěvák Miro Žbirka (63) nedávno přiznal, že trpí krutými depresemi! Ale místo toho, aby bral antidepresiva, léčí se tím, že se ze smutků vyzpívá ve svých nesmrtelných písních.

Prohlásil, že se pravidelně ocitá na samotném psychickém dně. Jednou nad ránem se díval z okna na rozestavěné sídliště a složil píseň Město zpí. V depresích také vznikla píseň Do člna mi stále tečie voda.

Pro fanoušky je zpěvákovo přiznání šokujícím překvapením. Aby posluchače Miro trochu uklidnil, ujistil je, že se poctivě snaží být šťastný. Ale když se chcete radovat, musíte být předtím smutný. Jinak to nerozeznáte.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...