Miro Žbirka trpí těžkými depresemi

Už i jeho trápí psychika?

Miro Žbirka.

Přestože to vypadá, že MIRO ŽBIRKA (63) je stále v dobré náladě a nechybí mu životní optimismus, ve skutečnosti přiznal, že ho často sužují silné deprese. Tyto stavy prý přicházejí docela pravidelně, a tak se naučil s nimi žít.

A nejen to. Dokonce v nich našel i inspiraci pro svou tvorbu. Podle něj totiž musíte být čas od času na dně, abyste znali ten rozdíl, když jste opravdu šťastní. „V depresivních stavech jsem napsal největší hity,“ prozrazuje známý muzikant, jak dokázal využít těchto nepříjemných chvil.

Nikdy nepotřeboval žádné léky, namísto toho se ze všeho vyzpíval a skladbám dokázal dát pořádnou hloubku. Pokaždé věděl, že deprese zase zmizí, a uvědomil si, že ji jen musí nějakým způsobem přečkat.

Také vás může zajímat ...

Nakonec ji ale dokázal i zužitkovat. „Možná odhaluji něco, co ode mě lidi nečekají,“ přemýšlí Žbirka. Na druhou stranu prý musí jeho příznivci nálady v písních cítit, tak se zase není tolik čemu divit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...