Miroslav Donutil: Aby byl nejlepší, musí umět být zlý

Bezpochyby patří mezi naše nejoceňovanější a také nejobsazovanější herce. MIROSLAV DONUTIL (67) dokáže rozesmát, zahrát jakoukoli roli a ještě je skvělý vypravěč. Ale ne každý s ním chce spolupracovat.

Herec razí heslo, že kdo nechce dominovat, je vůl. Sám Donutil se o to snaží celý svůj život a nechápe nikoho, kdo nechce být ve všem první. „Jedna kolegyně si na mě stěžovala, že je to těžké, že furt chci být první. Ale proboha, herec, který nechce dominovat, to je vůl ne?

Také vás může zajímat ...

Já tu výtku vůbec nechápu, měla by se víc snažit a nestěžovat si v novinách,“ nechal se slyšet.

Martin Donutil, Zuzana Donutilová, Miroslav Donutil
Martin Donutil, Zuzana Donutilová, Miroslav Donutil

Jeho syna lidé litují

Bohužel má kvůli jeho soutěživosti problém i jeho syn MARTIN (26). Tušil, že to jako potomek slavného otce bude mít těžké, ale že až tak, to si tedy představit nedokázal. „Vždycky mi říkal, pozor, budeš to mít těžký. Dneska přesně vím, co tím myslel,“ říká. Často totiž potkává i lidi, kteří jeho otce nemají příliš v lásce.

„Když jdu na pivo, kolikrát se potkám s někým, kdo má rád tátu, pozná mě, tak mě vítá. A pak potkám někoho, kdo tátu nemusí. Ale taky mě vítá a fandí mi, protože mě lituje, že se vezu na tátově vlně,“ postěžoval si Martin.

Bohužel to nejsou jen diváci, kteří Donutila příliš nemusí, ale i jeho herečtí kolegové.

Náfuka a domýšlivec?

Donutil své kolegy prý často při natáčení okřikuje kvůli tomu, že zapomenou svou roli a tím ho zdržují. Nedávno vyšlo najevo, že při natáčení kriminálního seriálu Dáma a Král dokonce na své kolegy i křičel! „Někdy už vám ujedou nervy, když ten člověk nedokáže ani posedmnácté říct větu,“ přiznává herec, že se umí rozčilit.

Zároveň mu kolegové závidějí i to, že je jedním z nejlépe placených herců. Jeho honoráře za jeden natáčecí den se pohybují vysoko nad platy ostatních herců. Nic si z toho ale nedělá. Zkrátka když chce být nejlepší, musí něco obětovat.

A kamarádíčkování se svými hereckými kolegy se klidně vzdá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...