Miroslav Donutil: Co dokážou peníze?

Kvůli roli je schopný úplně všeho! Miroslav Donutil (68) údajně drží drastickou dietu. Podle všeho to dělá kvůli tomu, že ho za pár měsíců čeká náročná role, v níž má ztvárnit československého prezidenta Gustáva Husáka (†78). A do své nové role se skutečně vžil. Během dvou měsíců shodil už neuvěřitelných jedenáct kilo!

Lékaři ho varují

Také vás může zajímat ...

Kdo ho v poslední době viděl, tvrdí, že takhle pohublého herce ještě nikdy neviděl. Má propadlé tváře i oči, oblečení na něm visí jako na ramínku.Donutil si však svůj nový vzhled nemůže vynachválit. Kolegové se ale ptají, zdali má ve svém věku ještě tohle všechno zapotřebí. Držet drastické diety se rozhodně nevyplácí.

Mohou totiž trvale poškodit jeho zdraví.

Začal drasticky hubnout!

Donutil si však z varování lékařů ani kolegů nic nedělá. A manželka ho v tom podporuje. Denně mu prý vyváří jen samé maso a zeleninu. Od kolegů je to prý jen čirá závist. Mnoho z nich se totiž o tuto roli ucházelo, avšak tvůrci filmu měli v tom, koho do hlavní role obsadí, vcelku jasno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...