Miroslav Donutil: Trpí syndromem bílého pláště?

Tohle velké trápení už slavný herec nedokáže skrývat. Sužují ho silné bolesti kolene. Pociťuje problémy při chůzi. Jenomže operaci Miroslav Donutil (65) nerozumně odkládá.

Svým způsobem se to dá pochopit: Komu by se dobrovolně chtělo “pod kudlu”? Pravda ovšem je, že herec už viditelně kulhá. Odkládání operace odůvodňuje teorií, že náhražka v podobě umělého kloubu, který mu bude voperován, nevydrží věčně.

Čím později tedy na operaci půjde, tím lépe. Tak se to snaží vydržet – což musí být při jeho pracovním vytížení velmi vyčerpávající. Zjevně tím ohrožuje své zdraví, a tak se nabízí otázka, zda za odkládáním operace nejsou ještě i další důvody.

Například strach z narkózy. Přece jen, umělec už není nejmladší a narkóza představuje od určitého věku nemalé riziko. Anebo se snad panicky bojí lékařů? Vyloučeno to není, protože nedávno přiznal, že si mezi doktory cíleně hledá přátele, v poslední době čím dál více.

Také vás může zajímat ...

Tak si k nim pozvolna buduje důvěru. Potřebuje lékaře, ke kterému má vztah, kterého dobře zná. Osobní vazba je podle něho to nejdůležitější. K neznámému doktorovi by nešel ani za nic..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...