Miroslav Etzler: Dcery na něj úplně zanevřely

S Helenou má syna Samuela. Dcery žárlí.

Jeden z nejhorších pocitů na světě je, když se na vás vykašlou vlastní děti. Bohužel přesně tohle nyní zažívá jeden z herců z Ordinace v růžové zahradě 2, Miroslav Etzler (53). Jeho dvě dcery z prvního manželství Markéta (25) a Magdaléna (22) jsou a tátu totiž pěkně naštvané.

Prý místo toho, aby ve svých letech byl spořádaným dědečkem, se stal znovu tátou. „Na stará kolena se zbláznil,“ tvrdí starší Markéta.

Také vás může zajímat ...

Žárlivé dcery?

Není tajemstvím, že Etzler svého několikaměsíčního synka Samuela skutečně miluje a je tráví s ním každou volnou chvilku. Zdá se, že jeho dcerám se to úplně nelíbí a doslova zuří. Že by v tak vyzrálém věku začaly žárlit? Možná teď tátovi vyčítají, že jim nikdy nevěnoval tolik pozornosti, jako malému Samuelovi.

Jak válka dopadne?

„Můj syn je můj poklad, který mi byl seslán z nebes,“ vyjádřil se k situaci herec. I přes hádky se svými dcerami doufá, že jeho chování jednou pochopí, jinak s nimi situaci nehodlá nijak řešit. Nejsou to přeci malé holky, i když se tak prezentují. Vypadá to, že Etzlerovi je vztah s jeho dcerami vcelku ukradený. Usmíření z jeho strany se nejspíš nedočkáme..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama