Miroslav Etzler: Má na krku exekutory

Bohužel nejenom příjemné události v nejbližší době čekají hvězdu Ordinace v růžové zahradě 2 MIROSLAVA ETZLERA (53). Už se těší na svého v pořadí čtvrtého potomka, kterého čeká s přítelkyní HELENOU (36), ale zároveň je v pěkné šlamastyce.

Dohodne se s dlužníkem?

Také vás může zajímat ...

Do té ho dostal spoluvlastník jeho firmy. Kvůli němu je nyní herec na mušce exekutorů. Společník totiž na závazcích dluží přes 300 000 korun a vzhledem k tomu, že Etzler je druhým společníkem firmy, exekutoři mohou nyní na paty šlapat i jemu.O tom, že herci opravdu není do smíchu, svědčí i fakt, že se k problému odmítl vyjádřit.

Seriálový doktor Karel Rytíř teď může jen doufat, že se se svým společníkem dohodne, že dluh splatí on, protože je to právě on, kdo finanční problémy zavinil. Navíc pro nastávajícího otce Etzlera by dluhy byly dost nemilou záležitostí.

S přítelkyní budou nyní v rodině každou korunu určitě potřebovat!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...