Miroslav Etzler nejprve zradil jednu známou herečku, potom i druhou!

Nejslavnější čeští svůdníci – 6.díl:

Některé příběhy se v lidském životě opakují. Miroslav Etzler (55) opustil svoji první osudovou partnerku, matku svého syna, kvůli jiné ženě. Ani u té ale nakonec nevydržel a také od ní odešel za mladší!

V šestnácti letech odešel Miroslav Etzler po smrti svého otce z domova. Studoval na gymnáziu a přivydělával si všelijak, třeba i těžkou dřinou na brigádách v koksovně. Táhlo ho to k divadlu, tehdy ho hrál jen amatérsky. Brněnská JAMU byla pro ambiciózního mladíka jasnou volbou.

Také vás může zajímat ...

Matku syna si nevzal, další ženu ano!

Miroslav rozhodně nikdy nepatřil k jednoduchým osobnostem. Už v mládí sváděl těžký boj s alkoholem. Absolvoval jedno neúspěšné manželství. Potom se sblížil s kolegyní Zuzanou Bydžovskou (58). Ta se mu líbila už dávno, od chvíle, kdy ji kdysi viděl ve filmu Tisícročná včela.

Tehdy mu bylo teprve šestnáct roků a určitě si nepředstavoval, že s ní bude jednou sdílet společnou domácnost a mít syna. Zuzana měla v době, kdy se dala s Miroslavem dohromady, také už za sebou jeden rozpadlý partnerský vztah. Ten nezůstal bez následků, narodila se jí dcera.

Útěchu po rozvodu hledala Zuzana právě u Miroslava. Začali spolu žít a jejich vztah byl korunován narozením syna Christiana. Zuzana velkému bohémovi a svůdníkovi poskytovala dokonalé zázemí, on si toho ale nedokázal vážit. Za jejími zády navázal tajný vztah s jinou hereckou kolegyní.

Poprvé se s Vilmou Cibulkovou (57) setkal, když spolu hráli ve filmu Čas sluhů. Tehdy se jenom pozdravili a nic víc se nestalo. Pak ale nastal zlom a oba se do sebe zamilovali. Vilma za sebou měla také divokou minulost, během které zasáhla do vztahů mnoha mužů, často starších a ženatých.

S Miroslavem si dobře porozuměla a on se rozhodl, že Zuzanu, matku svého syna, opustí. Jeho partnerku to hodně bolelo. Paradoxní bylo, že se t i dva museli dál stýkat, protože spolu hráli v některých divadelních představeních.

Se synem se to už nespraví!

Herec prohlásil, že to je podobné, jako kdyby si člověk chodil nechávat vytrhnout zub k bývalému partnerovi. Oba byli ale naštěstí natolik profesionální, že diváci nikdy nic nepoznali. Zuzana měla ještě další důvod ke smutku.

Zatímco jí si Miroslav nevzal, Vilmu před oddávajícího úředníka přivedl! S bývalou partnerkou musel svádět soudní boj o syna. Ten určil, že ho smí herec vídat jednou týdně v pátek a jednou za dva týdny s ním strávit víkend.

V očích syna ale bude stejně navždy tím, kdo zradil jeho maminku, což děti nikdy neodpouští. Miroslav si musel přiznat, že vztah se synem už nebude nikdy takový, jaký by měl být – a že jako otec zklamal. Svatba s Vilmou většinu lidí překvapila a manželství nedával nikdo moc velkou budoucnost.

Rizikem bylo i to, že jak Miroslav, tak Vilma měli ve svém životě velké problémy s alkoholem, což je pro život v páru často zhoubné – Petr Novák (+51) a Eva Jakoubková (+53) by mohli vyprávět, kdyby ještě žili. Kupodivu se však manželství dvou průšvihářů vyvíjelo celkem v pohodě.

Udělal to znovu!

Vypadalo to, že jsou do sebe skutečně šťastně zamilovaní. Volný čas netrávili po hospodách, ale na výletech nebo při adrenalinovém šplhání po skalách. Úspěšně pokračovaly i jejich herecké kariéry, ta Miroslavova hlavně díky televizním seriálům.

Jediný, kdo jejich vztahu moc nepřál, byla dcera Vilmy z prvního manželství. Šimona (26) zdědila po matce sklony k závislosti, ale promítla je do něčeho horšího než je alkohol: do tvrdých drog. Svého otčíma neměla ráda.

Pomlouvala Miroslava a říkala dokonce, že jí zbil. Vilma později ocenila, že se Miroslav snažil chovat jako otec a zápasil s tím, jenže tudy cesta nevedla. Podotkla, že drtivá většina manželských párů se v takové situaci rozvede.

Důvodem rozvodu byla ale nakonec opět Miroslavova nevěra. Našel si mladší partnerku Radku Pavlovčinovou (31) a po odhalení jejich vztahu Vilma vyhodila manžela z bytu!

Našel si novou partnerku a má s ní dokonce dítě!

Miroslav Etzler nakonec nevydržel ani s Radkou Pavlovčinovou, ale partnerské štěstí našel u jiné ženy, Heleny Bartalošové (38). Dočkal se s ní dokonce dalšího potomka a vypadá to, že se velký bouřlivák konečně usadil.

Vilma Cibulková po rozvodu s Miroslavem hojila šrámy na srdci nejprve vztahem s hudebníkem Pavlem J. Rybou (58). Po rozchodu s ním pak byla vídána hlavně s mladšími partnery. Takový úspěch jako její bývalý manžel ale neměla. Žena jejího formátu ale určitě nikdy osamělá nebude!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...