Miroslav Etzler: Nevychází se svými dětmi

Herec Miroslav Etzler (52), známý také jako doktor Rytíř ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, prý nemá dobrý vztah se svými dětmi. Z prvního manželství má dcery Markétu a Magdalénu, ale jejich vztahy zřejmě nejsou tak vřelé, jak by si přál.

„Jejich výchovu jsem nezvládl. Nechoval jsem se jako vzorný táta,“ přiznal herec. Jinak tomu není ani u jeho syna Kristiána (17), kterého má z manželství s herečkou Zuzanou Bydžovskou (55). Ten mu prý zase nikdy neodpustil, že mámu opustil kvůli herečce Vilmě Cibulkové (53). Dokáže to s nimi ještě urovnat? Nebo si to bude stále jen vyčítat?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...