Miroslav Etzler: Řádil jako pominutý

Herec Miroslav Etzler (51) propadl takovému nadšení z čerstvého potomka, že se téměř společensky znemožnil. Zahltil sociální sítě tolika fotkami a videy, na kterých dělá svému pětiměsíčnímu synovi kašpárka, poskakuje, pitvoří se a hihňá, až se začalo ozývat, jestli je ještě normální. Herec šel do sebe a většina jeho tajtrlíkování z internetu zmizela.

Čas už nevrátí

Také vás může zajímat ...

Zároveň se s veřejností podělil o své názory na dnešní podobu Vánoc, která ho zběsilým honem za materiálními statky odpuzuje.

Etzler sebekriticky přiznal, že si se svými dětmi z předchozích vztahů Vánoce nikdy neužil, protože si nezodpovědně užíval života. Vztahy s jeho dvěma dospělými dcerami a synem jsou dnes na bodu mrazu. Fanoušci mu jistě přejí, že si naplno užívá otcovskou roli, ale jasné je, že kdyby dostal rozum dřív, mohl si užívat svátky nejen se svými dětmi, ale i s vnuky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama