Miroslav Etzler: Vzdal se peněz kvůli milence

Než se herci Miroslavu Etzlerovi (54) a jeho přítelkyni Heleně Bartalošové (37) narodil syn Samuel (11 měs.), byla to láska jako trám na první pohled. Dvojice spolu trávila každou volnou chvíli a vedle sebe zářili zamilovaností jako dvě sluníčka.

Když se ale herec stal počtvté otcem, najednou začal ze společného domova utíkat. Jakoby se chtěl vyhnout neustálému přebalování, uspávání, zkrátka mateřským povinnostem. Lidé mu vyčítali, že nedostál svým slibům.

Také vás může zajímat ...

Etzler totiž před narozením dítěte tvrdil, že se konečně stane vzorným tátou a nebude trávit veškerý čas jen prací a večírky, jako tomu bylo u jeho dětí z předešlých vztahů. Teď se ale rozhodl všem dokázat, že to s vzorným otcovstvím myslí naprosto vážně.

S televizí, kde natáčel seriál Ordinace v růžové zahradě v roli komplikovaného doktora Karla Rytíře, se dohodl na ukončení. I když to znamenalo velký přísun peněz, přecijen mu denodenní natáčení zabíralo hodně času.

Ponechal si prý jenom divadelní představení, vždyť rodinu musí z něčeho živit. „Rozhodl jsem se udělat si pauzu a věnovat se rodině a divadlu,“ překvapil Etzler.

„Na moji žádost mě z Ordinace vypsali a moji postavu nechávají na dlouho odjet do Paříže,“ dodal na vysvětlenou s tím, že si chce udělat jakési dlouhé seriálové prázdniny a nyní dotáčí poslední scény.

Jeho přítelkyně Helena tedy může na sebe být náležitě pyšná. Jen ona dokázala známého herce přimět k tomu, aby se stal starostlivým a obětavým tátou, pro kterého je rodina na prvním místě. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...