Miroslav Etzler zradil Zuzanu Bydžovskou a přišel tak navždy o jejich společného syna!

„Na samotu si člověk zvykne, ale s pocitem opuštěnosti se asi nikdy nesmíří.“

Vztah herců Miroslava Etzlera (52) a Zuzany Bydžovské (55) byl nejprve korunován narozením syna. Potom ho ale zničila nevěra a zrada!

Z dětství si Miroslav Etzler a Zuzana Bydžovská přinesli do života dost odlišné zkušenosti. Ona vyrůstala v severních Čechách, konkrétně v Mostu, on v Ostravě. Zuzana se před filmovou kamerou proslavila už v jedenácti, kdy hrála v muzikálu Přijela k nám pouť. Poté, co se její rodiče rozvedli a maminka se přestěhovala do ciziny, pravidelně za ní jezdila.

Měla tak možnost trávit prázdniny ve Spojených státech. Miroslav bydlel se svými rodiči a bratrem a otec pro něho byl opravdovou autoritou. Když bylo budoucímu herci šestnáct, tatínek mu bohužel zemřel. Věčnému životnímu průšviháři to dodalo odvahu odejít z domova. Při studiu na gymnáziu si vydělával jako brigádník v koksovně, což později popsal jako neskutečnou dřinu.

Amatérsky hrál divadlo už jako student, později šel studovat JAMU.

Také vás může zajímat ...

Než začal jeho vztah se Zuzanou Bydžovskou, měl za sebou už jedno nepodařené manželství, a také tvrdý souboj s démonem alkoholem.

Znali se už z prken Národního divadla.
Znali se už z prken Národního divadla.

Líbila se mu už od šestnácti!

Zuzana se začala „usazovat“ v době kolem třiadvaceti let. Do té doby žila dost bohémským životem: cigarety, alkohol, vysedávání v hospodách. Začala si uvědomovat, že by bylo dobré založit rodinu a důsledně si za tím šla. Otcem dcery, která se jí narodila, byl grafik Jaroslav Pružinec (55), přezdívaný Yaro. Strávili spolu několik pěkných let, ale vztah se nakonec rozpadl.

Útěchu pak našla právě u Miroslava Etzlera. Ten o své herecké kolegyni dobře věděl. Do baru Miami, kam jí pravidelně chodili „venčit“ kamarádi, aby nepropadala smutku ze samoty, šel tehdy cíleně. „Mně se totiž líbila od mých šestnácti, když jsem ji viděl ve filmu Tisícročná včela,“ přiznal. Znali se z divadelních prken, dokonce z Národního divadla. Tehdy to ještě nejiskřilo.

Zuzana později popisovala: „Nechápala jsem tu bezbřehou vstřícnost, která velmi často deformovala jeho obličej. Ale byly tam i okamžiky, kdy jsem si všimla, jaké má chlupaté ruce.“ Začali spolu žít a vypadalo to na velkou lásku, potvrzenou navíc narozením společného syna.

Vidina šťastné budoucnosti trvala několik let.

Obdivoval ji od mládí, ale stejně zklamal!
Obdivoval ji od mládí, ale stejně zklamal!

Soud o syna prohrál!

Potom ale přišla zrada ze strany Miroslava. Nevážil si opory, kterou mu partnerka poskytovala. Za jejími zády se začal stýkat s jinou herečkou, Vilmou Cibulkovou (54). Kvůli ní pak Zuzanu zradil. Hodně to bolelo, tím spíš, že se oba ještě museli setkávat na divadelních prknech.

Miroslav to tehdy komentoval, že je to jako jít si nechat vytrhnout zub k bývalému partnerovi, dodal ale, že u obou zvítězila profesionalita, i když kamarádi nejsou. Rozchod byl pro Zuzanu tím bolestnější, že na ní posvětil Miroslav svůj vztah s Vilmou i oficiálně, manželstvím. Poté, co si Miroslav vzal Vilmu za ženu, musel podstoupit boj o syna Kristiána (16), kterého měl se Zuzanou.

Ta mu ho odepřela vídat. Všechno se muselo řešit soudně. Bylo rozhodnuto, že Miroslav smí svého syna vídat každý týden v pátek na hodinu a půl a jednou za čtrnáct dní si ho vzít na víkend. Jedna věc je ovšem soudní rozhodnutí a druhá citové vztahy. Zradu na své matce děti neodpouští ani po letech a tak Miroslav musel s odstupem času konstatovat, že s Kristiánem se to už nikdy nespraví.

Narodil se prý z velké lásky a on doufá, že syn bude šťastný, ale nic víc už čekat nemůže. Zklamal tenkrát nejen jako partner, ale i jako otec malého kluka.

Zuzana si ale ze vztahu s ním odnesla citové zranění mnohem větší a trvalejší.

Nezůstal ani s Radkou Pavlovčinovou.
Nezůstal ani s Radkou Pavlovčinovou.

S Vilmou to skončilo jako se Zuzanou!

Co se rozchodu s Miroslavem týká, poté, co si herec našel jinou partnerku, může se Zuzana utěšovat tím, že v tom není sama. Přelétavému milovníkovi nevydrželo ani manželství s Vilmou Cibulkovou. Skončilo podobně jako vztah se Zuzanou: tajný románek s jinou herečkou. Následoval rozvod, ale ani s mladičkou kolegyní, kvůli které od Vilmy odešel, nakonec Miroslav nevydržel.

Jednu věc si tak může Zuzana zpětně s čistým svědomím říct: vinu za rozpad vztahu stoprocentně nenesla ona!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...