Miroslav Šimůnek: KONEC SAMOTY?

Vztah bez lásky

Jeden z našich nejpohlednějších moderátorů MIREK ŠIMŮNEK (39), u kterého se roky spekuluje o jeho sexuální orientaci, prý po třech a půl letech samoty začal randit. Tvrdí to on sám. „Začínám se konečně s někým stýkat a je to příjemný,“ pochvaluje si novou známost Šimůnek a nezapomene dodat, že se jedná o osobu ženského pohlaví. Proč má potřebu zdůrazňovat, že je ve vztahu se ženou?

Nebylo by divu, že pouze z toho důvodu, že je tomu naopak. Ať je to s jeho orientací jakkoli, jedno je jisté. Do svého nového objevu Mirek není zamilovaný. „To může být zítra, za týden,“ vykrucuje se modrooký krasavec. Otázka však je, zda vůbec někoho Šimůnek má. Je totiž zcela možné, že tuto zprávu vypustil pouze proto, aby zamezil dotěrným dotazům, jestli už se konečně stačil zadat.

To ukáže až čas.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...