Miroslav Žbirka: Srdce v ohrožení!

Srdce by další vážnou nemoc nemuselo vydržet

Doufal, že zažije léto plné koncertování, ale zatím se mu v jeho plánech vůbec nedaří! Leží totiž v posteli a musí brát antibiotika! Zpěvák MIRO ŽBIRKA (64) zřejmě doplatil na klimatizaci, kvůli které dostal zánět horních cest dýchacích. A tak mu doktoři zákazali jakoukoli fyzickou aktivitu.

Málem nepřežil

„Manžel má zánět horních cest dýchacích a preventivně mu byla nasazena antibiotika, jenže s těmi nesmí na slunce,“ prozradila jeho manželka KATEŘINA (50). Navíc už byl letos jednou nemocný, a to hned zkraje roku, kdy dostal v Londýně zápal plic a myslel si, že ho nepřežije. Proto se teď musí šetřit. Srdce by další vážnou nemoc nemuselo vydržet.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...