Míša Maurerová: Proč se jí lidé posmívají?

Možná by bylo rozumné zvážit, jaké fotografie patří na sociální síť, a jaké už raději ne. O tom by měla přemýšlet těhotná Michaela Maurerová (38). Počáteční zdravotní obtíže vedly až k hospitalizaci, naštěstí pominuly, a Michaela si vyrazila k rybníku.

Maminka devítiletých dvojčat, které má s exmanželem Milanem Kožíškem (46), si libuje, že už se cítí dobře a může se jít vykoupat. Vyfotografovala si dolní polovinu těla – těhotenské břicho a také nohy – a snímek ihned zveřejnila.

Také vás může zajímat ...

Ten je ovšem natolik komický, že se někteří její známí či fanoušci neudrželi a dali výstřední herečce najevo, že se jim obrázek nějak nezdá. „To vypadá jako to gumové kuře… hračka pro psy,“ trefně kdosi poznamenal.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...