Miss Švantnerová má v botníku tolik bot, že je ani nedokáže spočítat

Modelka Nikol Švantnerová je skutečnou milovnicí módy. Tentokrát si nenechala ujít slavnostní otevření nové prodejny CCC na pražském Andělu, kde se představovaly nové trendy v obuvi pro nadcházející jarní sezonu.

„Stěhovali jsme se teď s partnerem do většího bytu, tak jsme měli spoustu práce. Nejvíce času mi zabralo třídění oblečení a mých bot, kterých jak jsem zjistila, mám opravdu spousty,“ říká pobaveně Nikol.

Nakupovat se ale snaží s rozumem. „Módu miluji, ale nic nepřeháním. Čas od času si pořídím něco luxusního, ale rozhodně si nepotrpím pouze na značky. Nejraději nakupuji boty. Libí se mi takové, které zdůrazňují ženskost, ale pravdou je, že kvůli pohodlí nosím nejčastěji sportovní obuv,“ dodává kráska.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...