Místo bujaré oslavy přišel pořádný šok

Ačkoli si herečka Yvetta Blanarovičová (57), proslulá rolí čertíka v pohádce a větou „jsem malej, ale šikovnej“, zachovává vzhled pionýrky, věk se hlásí. Chystala oslavu sedmapadesátin na palubě parníku na Lipně, už si balila věci, když přišlo drama.

Také vás může zajímat ...

Sklonila se k tašce, do které si skládala věci, zády jí projela ostrá bolest, která jisrazila na kolena. Už se nenarovnala, místo cesty na jih následoval převoz do nemocnice, kde skončila na infuzích.

„Už je to podruhé, prvně se mi to stalo v květnu, ale myslela jsem si, že jsem zatuhla z toho, že jsem nemohla pracovat,“ divila se herečka, která už absolvovala i magnetickou rezonanci – bez nálezu. Těšila se, jak se proběhne lipenskou stezkou v korunách stromů, ta teď holt musí počkat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...