Místo chlapa má ženskou

Stále čeká na další osudovou lásku, v poslední době to ale vypadá, jako kdyby si našla ženu! Herečka známá z kultovního seriálu Sestřičky a vdova po režisérovi Karlu Kachyňovi (†79) Alena Mihulová (53) navázala velmi blízké přátelství s kolegyní Jenoféfou Bokovou (26).

Také vás může zajímat ...

Před kamerou si sice šly po krku, když ale světla lamp zhasla, našla si jedna k druhé cestičku. Jejich vztah je tak silný, že Jenoféfa dokonce na premiéře filmu Chvilky zanedbávala svého přítele Martina Složila (30).

Pořád totiž odbíhala právě za Mihulovou. Herečky se dokonce nebrání ani fyzickému kontaktu jako je držení za ruce nebo objímání. Že by se snad nechaly inspirovat Aleninou lesbickou dcerou a našly v sobě novou náklonnost ke stejnému pohlaví?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama