Místo hádky se raději rozbrečí!

Portréty osobností deváté řady taneční soutěže StarDance. Promo fotografie pro kampaň pořadu České televize.

Korpulentní herečka a hvězda seriálu Krejzovi Pavla Tomicová (56) působí na první pohled jako rázná žena, která nejde pro žádnou ránu daleko. Teď ale přiznala, že opak je pravdou. Nejen, že u nich doma velí zásadně její manžel také známý herec Ondřej Malý (52), ale když dojde na nějakou hádku, bere raději Pavla nohy na ramena se slzami v očích.

Jinak ale na svou drahou polovičku nedá dopustit. „Manžel mě zaujal svým chlapáctvím. Nejdřív jsme se stali velkými přáteli, a pak ani nevíme, kdy a jak tu byla láska,“ rozpovídala se.

Také vás může zajímat ...

10 let žila ve lži

A vzhledem k její předchozí zkušenosti z prvního manželství není divu, že je za pořádného chlapa ráda.

Po deseti letech totiž zjistila, že je její manžel homosexuál a dlouho se z toho nemohla vzpamatovat. „Nejvíc jsem se trápila tím, že jsem žila v nepravdě,“ vzpomíná. Bude právě ona novým Tydýtem a dojde ve StarDance do nejdál? Ona sama bere soutěž s humorem a za cíl si dala hlavně zhubnout.

Má 25 kilo dole

Už před soutěží se Pavle do cesty postavila vážná nemoc cukrovka.

Kvůli ní musela začít shazovat přebytečné kilogramy. Herečce se podařilo dát dolu celých pět a dvacet kilo! A hubne dál.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama