Místo herečky je z ní rozmazlená panička!

Večírky plné alkoholu a zábavy vyměnila za spořádaný život? Herečka Cameron Diaz (42), známá z filmu Maska či Charlieho andílci, se rozhodla ukončit svou hereckou kariéru, aby měla více času na svého přítele Benjiho Maddena (39).

Ten je úspěšný zpěvák a o peníze rozhodně nemá nouzi. Herečka řekla světu, že končí s herectvím a potřebuje najít vnitřní klid a musí pochopit, kdo je a proč tu vlastně je. Je hledání nové identity i v tom, že vůbec nic nedělá? Diaz se dokonce rozhodla i pro zrušení svých veškerých sociální sítí.

Také vás může zajímat ...

„Způsob, jakým lidé získávají sebehodnotu na sociálních sítích a sdílí životy s cizími lidmi, se mi zdá nebezpečný. Musím najít nový smysl života!“ Proč najednou všechno zahodila?

A nebude své kariéry litovat?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama