Místo kávy raději zelený čaj

Podle východní medicíny je právě v ledvinách skrytá životní síla, kterou byste měli čerpat z obnovitelných zdrojů. Tedy spánkem, dostatkem tekutin, správným jídlem a pobytem na čerstvém vzduchu.

Pokud si totiž při vyčerpání, které provází oslabení ledvin, dát místo odpočinku silnou oslazenou kávu, sáhnete si do rezerv a čeká vás ještě větší energetický propad.

Také vás může zajímat ...

Cítíte-li se unavení a zatoužíte po nějakém životabudiči, sáhněte raději po zeleném čaji. Ten je totiž důležitým pomocníkem při předcházení mnoha zdravotních obtíží. Chrání před oslabením imunitního systému, srdečními chorobami a vysokým krevním tlakem, snižuje hladinu cholesterolu i cukru, a příznivě působí na pleť a kožní onemocnění.

Zabraňuje také tvorbě ledvinových kamenů. Zelený čaj poskytuje nejen vitamin C, ale obsahuje i další antioxidanty, které posilují obranné reakce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...