Místo, kde zemřela Bartošová: Je prokleté?

Bohužel bylo v tisku podrobně popsáno, kde přesně zemřela Iveta Bartošová (+48): Jde o železniční přejezd v pražské Uhříněvsi přes silnici na blízké Benice.

Ukazuje, že místo přitahuje labilní jedince, kteří touží skoncovat se životem po vzoru nešťastné zpěvačky. V nočních hodinách tu nedávno ukončila život nejmenovaná třicetiletá žena, dle svědků stejným způsobem, jakým byla v tisku popsána smrt Ivety Bartošové. Žena nejprve vykročila vstříc vlaku a následně si sedla na koleje čelem k blížící se lokomotivě.

Strojvůdce použil rychlobrzdu, ale střetu už nezabránil. Žena utrpěla devastující poranění neslučitelná se životem. Pro místní obyvatele tenhle čin, který není zdaleka ojedinělý, představuje znepokojivou vyhlídku.

Také vás může zajímat ...

Stane se snad přejezd dostaveníčkem sebevrahů jako Nuselský most?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...