Místo koncertů opustila Zagorová republiku!

Zpěvačka Hana Zagorová (70) odcestovala na pár dní pryč. Po náročném půlroce, kdy odehrála 53 koncertů, jela načerpat energii do slunného Španělska. Kdo by ale myslel, že se vydala na cestu sama, je na velkém omylu.

Na místě na ni nečekal nikdo jiný než její muž, pěvec Štefan Margita (60). Ten na ni čekal už dva týdny. Co tam ale sám tak dlouho prováděl? Chystal prý Hance skvělé přivítání. Mimo jiné nechal na pokoj objednat šampaňské! Co se asi dělo dál? „Máme zaslouženou dovolenou.

Budeme jen plavat, užívat si jeden druhého, jíst, pít a radovat se,“ podělila se o plány Hanička Písnička. Společná dovolená v Malaze je pro zpěvačku zaslouženým odpočinkem před náročnou koncertní šňůrou. Nedojde ale i na hádky vyvolané po letech soužití ponorkovou nemocí?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...